Weź udział w castingu #BRITMOVIE

Może to Ty zostaniesz twarzą nowego kanału Brit?

Kochasz zwierzęta i potrafisz o nich opowiadać w sposób wciągający rozmówcę? Świetnie się składa! Firma Brit, która zdrowie i dobro zwierząt stawia zawsze na pierwszym miejscu, ruszyła właśnie z akcją #BRITMOVIE. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników zwierząt, którzy przed kamerą czują się jak ryba w wodzie!

Z miłości do czworonożnych przyjaciół

Jeśli dbasz o zdrowie swojego pupila, na pewno nie jest Ci obca marka Brit, która już od 20 lat specjalizuje się w przygotowywaniu najwyższej jakości karm dla zwierząt domowych. Społeczność miłośników czworonogów skupiona wokół firmy ciągle się powiększa, dlatego już niebawem – poza Facebookiem i Instagramem – Brit zobaczymy również na kanale YouTube! Nie będzie to jeden z wielu profili produktowych, a miejsce, które połączy tych, którzy kochają psi i koci świat. Zanim jednak YouTube wystartuje, firma szuka prowadzącego, który zostanie twarzą profilu!

Weź udział w akcji #BRITMOVIE!

Kochasz zwierzęta i potrafisz opowiadać o nich interesujące historie? Nie stresują Cię wystąpienia przed kamerą? A może masz już doświadczenie w tworzeniu materiałów wideo i prowadzisz własny kanał? Niezależnie od poziomu Twojego doświadczenia jeśli uważasz, że byłbyś świetnym prowadzącym kanału Brit, zgłoś się! Wejdź na stronę: movie.karmybrit.pl i wypełnij formularz, umieszczając w nim link do YouTube z nagranym przez siebie filmem zgłoszeniowym. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5 lutego, więc nie ma na co czekać! 

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybierze finalistów, którzy będą mieli szansę zostać twarzą kanału. Końcowy, decydujący głos, będzie należał do Was, czyli samych internautów! Każdego dnia będziecie mogli zagłosować na jedną osobę, którą chcielibyście regularnie oglądać na YouTube Brit.

Więcej szczegółów dotyczących akcji #BRITMOVIE oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie: movie.karmybrit.pl

pixelpixel