Miski dla psa

( ilość produktów: 10 )

Psy najczęściej kochają jeść, dlatego miska to dla nich najcenniejsza rzecz, jaką posiadają. To tam lądują smaczne kąski karmy suchej lub mokrej, które budzą ich ogromny entuzjazm. Sprawdź szeroki wybór misek dla psów i znajdź taką, która wygodnie posłuży Twojemu pupilowi przez długi czas. 

Miski dla psów - ogromny wybór na różne psie oczekiwania

Miski dla psa dostępne w ofercie sklepu Rikoland wykonane są z różnego rodzaju materiału. Wybór jest tu ważny, ponieważ wykorzystujesz te naczynia w wielu sytuacjach i muszą spełniać kilka istotnych oczekiwań: być łatwe w czyszczeniu, wytrzymałe i wygodne dla psa. Sprawdź, która miska sprawdzi się u Was najlepiej:

Miska metalowa na gumie - klasyczne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Metal jest materiałem nie tylko bardzo wytrzymałym, ale również wygodnym w czyszczeniu. Dzięki temu, że miska metalowa osadzona jest na gumowej podkładce - nie przesuwa się podczas jedzenia i dobrze przylega do podłoża. Psu jest wygodniej jeść z niej karmę, ale gumowe wykończenie jest ważne również dla właściciela, ponieważ nie rysuje się dzięki niemu podłoga. Miska metalowa w naszym sklepie ma różną pojemność. Dopasuj ją do potrzeb swojego psa tak, by podawać mu w niej pokarm i świeżą wodę w odpowiedniej ilości: przy małych pieskach wystarczająca będzie pojemność 0,9 litra, przy większych warto zdecydować się na pojemność 1 litr lub większą. 

Miska plastikowa dla psa - dostępna jest w różnych kolorach. Często na spodzie plastikowej miski założone jest gumowe zabezpieczenie, które sprawia, że miska się nie ślizga i nie przesuwa podczas jedzenia. Dostępne są także miski podwójne - jeden kawałek plastikowego materiału, w którym zrobione są dwa wgłębienia. Dzięki temu w jednym z nich można umieścić jedzenie, w drugim wodę. Ogromną zaletą plastikowych misek dla psa jest to, że są tanie - można sobie pozwolić na ich częsta wymianę i wybierać coraz to różniejsze kolory. Miska plastikowa jest łatwa w czyszczeniu i dużo lżejsza niż np. miska ceramiczna. Można zabierać ją ze sobą na wyjazdy. 

Miska dla psa spowalniająca jedzenie - wiele psów je bardzo łapczywie, co czasem może powodować różnego rodzaju dolegliwości. Rozwiązaniem dla takich łakomczuchów jest miska, która wyposażona jest w przegródki. Wymaga to od zwierzęcia więcej skupienia i pracy, by poszczególne chrupki wyciągnąć z miski. To sprawia, że pies je wolniej, a w związku z tym poprawia się jego trawienie i mniej doskwierają mu ewentualne dolegliwości układu pokarmowego. Tego typu miski mają różną pojemność, możesz dopasować ją do wielkości Twojego psa. Miska dla psa spowalniająca jedzenie ma również specjalne zagłębienie na swoim obwodzie, a to ogranicza wypadanie pokarmu na podłogę. 

Wybierz odpowiednią pojemność i dopasuj akcesoria

Miseczki dla psa wykonywane są z różnego materiału, mają także różną pojemność. W ofercie znajdziesz miski metalowe, plastikowe, miski z gumową podkładką, które są bardzo wygodne dla czworonoga. Dostępna jest także szeroka gama kolorystyczna misek. Warto również zwrócić uwagę na akcesoria, które ułatwią psu spożywanie posiłków. Stojak na miski dla psa sprawi, że pupil nie będzie musiał zbyt mocno schylać się do jedzenia. Taki zestaw misek to dobre rozwiązanie dla psów, które mają problemy zdrowotne. Miski dla psa na stojaku są także bardzo pomocne w utrzymaniu czystości podłogi, ponieważ nie dotykają jej bezpośrednio. Niezależnie od tego, czy jest to miska metalowa, miska plastikowa, czy też miska ceramiczna - możesz umieścić ją na odpowiednim stojaku, a przez to pies będzie mógł wygodniej sięgać po karmę. Kup taką miskę, z której jedzenie będzie dla Twojego psa przyjemnością!

pixelpixel