Smycze dla psa

( ilość produktów: 33 )

Wspólny spacer z psem to jedna z najlepszych form spędzania wolnego czasu. Świeże powietrze i długie wędrówki to porcja zdrowia zarówno dla czworonoga, jak i jego właściciela. Niezbędna jest wówczas dobra smycz dla psa. Sprawdź, jakie możesz wybrać i spraw swojemu pupilowi taką, która będzie dla Was najwygodniejsza. Twórz zestawy z obrożą dla psa, ponieważ przy zamówieniach powyżej 99 złotych obowiązuje darmowa dostawa!

Rodzaje smyczy - która będzie dla Was najlepsza?

Smycze dla psów dobieramy tak, by były dopasowane do rasy lub wagi psa. Duże psy potrzebują smyczy mocnej i pewnej, która wytrzyma ich siłę i zapewni bezpieczeństwo, kiedy psiak spróbuje nagle wyrwać się właścicielowi. Przy mniejszych rasach z powodzeniem można zastosować smycze cienkie, które będą odpowiednie do ich wagi. Każdy rodzaj smyczy ma swoje przeznaczenie. Wybierz taką, która będzie najlepiej pasować do Twojego pupila i jego aktywności:

Smycze flexi - to nic innego jak smycz automatyczna. Rozwija się lub zwija w zależności od tego, czy pies idzie blisko, czy też się od Ciebie oddala. Bardzo wygodna - nie wymaga zawijania na dłoni i kontrolowania, by nie brudziła się ocierając o podłoże. Tym samym pies podczas spaceru dostaje nieco więcej swobody, bo może samodzielnie regulować długość smyczy, a ta wynosi do nawet kilku metrów. Flexi ma bardzo wygodną formę trzymania - to plastikowa rączka, która dobrze leży w dłoni. Specjalny guzik, który blokuje możliwość rozwijania się linki, zapewnia bezpieczeństwo i większą kontrolę właściciela nad psem. Smycz automatyczna zakończona jest klasycznym karabińczykiem - będą do niego pasować niemal wszystkie obroże dla psów. 

Smycz regulowana z bawełny - najbardziej klasyczna forma smyczy. Bawełniany pas, który wzmocniony jest poliestrem. Posiada metalowe zapięcia w kilku miejscach i standardowy karabińczyk. Dzięki temu możesz w bardzo łatwy sposób regulować długość smyczy, w zależności od tego, w jakim miejscu spacerujecie. Materiał, z którego wykonana jest smycz, jest w pełni bezpieczny dla skóry psa, nie powoduje otarć i odparzeń. Jest także wygodny dla skóry Twojej dłoni - z pewnością poczujesz to przy dłuższych spacerach. Dostępne są w różnych wzorach i kolorach, dlatego z pewnością ucieszą nie tylko przedstawicieli, ale również przedstawicielki poszczególnych ras. 

Smycz odblaskowa - świetny pomysł podczas spacerów nocą i wieczorami. Kiedy robi się już ciemno, a kierowcy mają znacznie ograniczoną widoczność, odblaskowa smycz sprawi, że będziecie bezpieczniejsi. W odblaski mogą być wyposażone także obroże dla psa, co tworzy praktyczny i bezpieczny dla Twojego pupila zestaw. Tego typu smycz ma regulowaną długość, a także przyjemny i miękki materiał, który będzie wygodny dla właściciela. Smycz linka z gumowym uchwytem - świetnie sprawdzi się w przypadku psów, które nie mają problemu ze spacerowaniem przy właścicielu i nie wykazują chęci na oddalanie się. Długość smyczy to dwa metry, zakończone są wygodnym dla właściciela, gumowym uchwytem. Dostępne są w sześciu przepięknych, żywych kolorach. Daj się zaskoczyć, kiedy dotrze do Ciebie dostawa, ponieważ kolory wybierane są losowo. Ich niska cena umożliwia także zamówienie większej ilości. Jeśli chcesz, by Twój pies miał różne kolory na różne okazje, możesz zamówić wszystkie, będzie wówczas darmowa dostawa. 

Dopasuj rozmiar i wybierz najlepszą smycz dla psa

Smycz, podobnie jak obroża dla psa, musi mieć określony, dopasowany do rasy lub wagi rozmiar. Niezależnie od tego, czy jest to smycz automatyczna, czy też z długością regulowaną za pomocą karabińczyka - powinna być dobrej jakości i mieć odpowiednią grubość. Najszersze taśmy sprawdzą się dobrze u przedstawicieli dużych ras. Jeśli Twój pies waży kilkanaście lub kilkadziesiąt kilogramów, a smycz ma być automatyczna - trzeba zwrócić uwagę na jej wytrzymałość. Przy rasach małych wystarczy cienka taśma, ale w związku z tym, że odległość od Twojej dłoni do psiej obroży jest większa - smycze dla psów małych mogą być nieco dłuższe. Kup produkty do biegania i spacerowania z psem za minimum 99 zł. - smycze automatyczne i klasyczne różnej długości, szelki oraz inne akcesoria. W ofercie znajdziesz szeroki wybór psich artykułów. W prezencie wówczas jest darmowa dostawa Twojego zamówienia. 

pixelpixel