Transporter dla kota

( ilość produktów: 5 )

Transporter dla kota przyda się nawet wtedy, gdy kot wychodzi z domu bardzo rzadko. Transportery dla kotów mają za zadanie zapewnić Twojemu pupilowi wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży. Rozejrzyj się wśród transporterów, które mamy w naszej ofercie. Torba, klatka, a może klasyczny plastikowy? Z pewnością znajdziesz idealny dla swojego kota! 

Transportery dla kota - akcesoria, które Twój pupil musi mieć!

Wyjazd do weterynarza? Przeprowadzka? Podróż na wakacje? Niezależnie od tego, z jakiego powodu Twój pupil musi opuścić mieszkanie, powinien mieć zapewniony bezpieczny transporter. Transporter to nic innego jak torba lub klatka dla kota, w której zwierzę może poczuć się bezpiecznie. Transporter zdecydowanie ogranicza również możliwość ucieczki kota i właśnie dlatego jest tak ważnym elementem wśród różnych kocich akcesoriów. 

W naszym sklepie mamy ogromny wybór transporterów dla kotów. Wśród różnych propozycji znajdziesz miękkie i wygodne torby, które będą odpowiednie do przenoszenia zarówno kota, jak i psa. Zwierzę może z niej swobodnie obserwować to, co dzieje się wokół niego, a jednocześnie bezpiecznie przemieszczać się na rękach swojego opiekuna. Dobry transporterek dla kota może być również całkowicie zamknięty.

Zawiera wówczas boczne wejście, z którego kot może skorzystać podczas wchodzenia do środka, a także górne drzwiczki, które będą wygodne dla opiekuna, kiedy będzie chciał wyciągnąć pupila z klatki. Plastik jest przy tym dość tani i trudny do zniszczenia. Do kocich elegantów mogą pasować transportery z ekoskóry, które pięknie się prezentują i są bardzo łatwe w czyszczeniu. Można również postawić na torby transportowe z okienkiem, które są niezwykle lekkie i łatwe w przenoszeniu. Specjalny długi pasek sprawia, że transporter dla kota jest dla właściciela praktycznie nieodczuwalny. Można przewiesić go przez ramię i bezproblemowo przenosić w ten sposób kota lub psa. 

Kocia torba - niezbędna w podróży

Wybierając transporter dla kota zwróć uwagę na jego materiał. Transporter powinien być odpowiedni do zachowania kota. Jeśli zwierzak jest bardzo aktywny i może próbować uciec - warto wybrać na transporter zamykany. Można go w pełni urządzić i sprawić, że kotu będzie w nim przyjemnie. Transportery, z których kot może łatwo wyjść będą odpowiednie dla tych zwierząt, które podczas podróży są grzeczne i bezproblemowe. Ważny jest również rozmiar - transporter nie może być zbyt mały, ponieważ będzie dla pupila niekomfortowy.

Posiadanie transportera jest naprawdę istotne, ponieważ nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć, kiedy konieczne będzie wyjście z kotem z domu. Transporter to popularne rozwiązanie, które pozwoli kotu bezpiecznie wrócić do domu. Sprawdź, jak duży wybór akcesoriów znajduje się na naszych wirtualnych półkach. Wybierz transporter dla kota, który zapewni Twojemu pupilowi komfort i bezpieczeństwo. Pamiętaj, że przy zamówieniach powyżej 99 zł. obowiązuje darmowa dostawa, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę w ciągu dwóch dni roboczych. 

pixelpixel