Zabawki dla psa

( ilość produktów: 61 )

Większość psów kocha zabawę i aktywność. Największym szczęściem dla każdego psa są długie spacery w towarzystwie człowieka, na których może do woli szaleć, aportować i podgryzać znalezione patyczki. W domu i w ogrodzie również warto zapewnić czworonogowi pasjonujące zajęcie. Właśnie wtedy potrzebne są zabawki dla psa. Różnego rodzaju przedmioty, dzięki którym pies nie będzie się nudził ani w towarzystwie ludzi, ani kiedy zostaje sam w domu. Sprawdź, jakie zabawki dla psów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Podaruj swojemu przyjacielowi mnóstwo radości dzięki psim pluszakom, piłkom, a także zapachowym przedmiotom w kształcie kul i kości. Czy wiesz, że pies dysponuje węchem absolutnym? Warto podarować mu zabawki, przy których będzie mógł go wykorzystać. 

Dlaczego psu potrzebne są zabawki?

Jednym z ważniejszych elementów psiego dobytku są właśnie zabawki. Pies potrzebuje kilku swoich rzeczy, które lubi i którymi zajmuje się pod nieobecność właściciela lub w czasie nudy. Zabawki sprawiają, że psiak skupia na nich uwagę, a dzięki temu oszczędza meble, dywany, ściany i inne rzeczy, które czasem - ze względu na brak zajęcia - padają ofiarą jego zębów. Na szczęście wszelkiego rodzaju gryzaki pomagają w zaspokojeniu potrzeby gryzienia. Dzięki temu można ocalić niejeden domowy przedmiot. 

Jakie zabawki wybrać dla swojego psa?

Jak wybrać zabawki, które ucieszą pupila? Zacznij od oceny tego, co pies najbardziej lubi robić i co może trafić w jego gust. Zwróć także uwagę na predyspozycje rasy psa. Być może Twój pies kocha biegać albo pływać? Może jest fantastycznym tropicielem i z zapałem używa w zabawie swojego nosa? A może jest niezwykle cierpliwy i zabawki, dzięki którym może ćwiczyć precyzję będą dla niego najlepszym prezentem? Jeśli wiesz już, co Twój pies lubi najbardziej, spraw mu udany prezent. Pamiętaj jednak, by przede wszystkim zwracać uwagę na bezpieczeństwo psa. Zabawki niekompletne, przegryzione lub takie, które może połknąć i zrobić sobie krzywdę, lepiej wyrzucić i podarować mu takie, które są dobrej jakości i mu nie zagrażają. 

Zabawki dla piesków - różne propozycje na różne oczekiwania

Zabawek dla psa w naszym sklepie jest tak dużo, jak dużo jest psich marzeń i oczekiwań z nimi związanych. Pachną, piszczą, są idealne do gryzienia, rzucania i biegania za nimi. Wybierz wśród nich najlepsze dla Twojego psa!

Sznury, sznureczki, supły - idealne do zabawy psa z właścicielem, np. przeciągania. Psiak może je nosić, gryźć a także nimi aportować. 

Kong i kula na smakołyki - ciekawa zabawka dla psa, która potrafi porwać go na wiele godzin. Wrzuć do środka kilka smakołyków, za którymi Twój pupil przepada. Będzie mógł sam postarać się o to, by je zdobyć. Kulę i kong obraca tak długo, aż chrupki z niego wypadną. Nagroda zdobyta!

Frisbee - dysk, który większość psów potrafi rozpoznać z daleka. Idealny dla psów przynoszących, które kochają aportowanie. Sprawdzi się także w rzutach do wody. Psy bardzo chętnie za nim biegają, pływają, łapią go w locie, a potem meldują się z nim przy swoim właścicielu. Oczywiście w oczekiwaniu na nagrodę w postaci pysznego smakołyka. 

Zapachowe kości i ringi - węch jest najważniejszym zmysłem psa. Dla niego nos znaczy więcej niż oczy. Dlatego zabawki dla psa, które mają określony zapach, są dla niego niezwykle interesujące. Zabawa przy użyciu nosa jest dla psa również bardzo męcząca, więc jeśli chcesz sprawić, by pod Twoją nieobecność pies smacznie spał - zaproponuj mu wcześniej zabawy węchowe. 

Piłka - tak! Najprostsza i jedna z najbardziej pożądanych przez czworonoga zabawek. Jeśli jeszcze przy tym pachnie, posiada ciekawe i mięciutkie kolce albo dzwoneczek w środku - jest dla psa prawdziwym skarbem. Zabawa z piłką potrafi ogromnie zaangażować psa, zachęcić do ruchu i porządnie zmęczyć.

Pluszaki - pluszowe zabawki dla psa to przytulanki z niewielką piszczałką w środku. Uwielbiane przez czworonogów!

Obejrzyj zabawki dla psa i inne polecane akcesoria, które oferuje nasz sklep. Ciesz się wspaniałą zabawą ze swoim psem i jego ogromną radością. 

pixelpixel