Farmina

( ilość produktów: 18 )

 

Farmina: karmy inspirowane naturą tworzone w oparciu o badania naukowe

Farmina Farmina Pet Food to włoski producent karmy stawiający szczególny nacisk na używanie wyłącznie składników pochodzenia naturalnego. Normy wewnętrzne marki są o wiele bardziej restrykcyjne niż ograniczenia wynikające z prawa, dlatego w karmach nie używa się GMO ani sztucznych konserwantów.

Farmina łączy naturę i naukę, dlatego duży nacisk kładziony jest na wykorzystywanie innowacyjnych technologii, by bez używania syntetycznych dodatków zachować wszystkie składniki odżywcze w produkcie końcowym. Efektem takiej strategii są utrwalone naturalnie karmy o wysokiej wartości odżywczej.

Znakomitej jakości składniki i nowoczesne technologie produkcyjne to jednak tylko połowa sukcesu producenta. Farmina opracowuje receptury karm w oparciu o wyniki badań i obserwacji klinicznych. Marka od lat ściśle współpracuje z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu. Dzięki pracy opartej na badaniach prowadzonych przez niezależny podmiot zyskujemy gwarancję skuteczności i rzetelności. Efektem tej współpracy była pierwsza naturalna linia weterynaryjna: Farmina Vet Life.

W naszym sklepie znajdziesz karmy dla psa i kota Farmina linii:

  • Farmina VetLife

Specjalistyczne karmy weterynaryjne Farmina Vet Life dostosowane są do potrzeb psów i kotów o specjalnych potrzebach. Opracowane dzięki współpracy z naukowcami i weterynarzami, pozwalają na poprawienie stanu zdrowia zwierząt cierpiących na różne schorzenia.

  • Farmina N&D Quinoa

Karmy o bardzo wysokiej zawartości składników pochodzenia zwierzęcego (nawet 96%). Z dodatkiem quinoa – prawdziwym superfood o wyjątkowych właściwościach odżywczych. Quinoa wyróżnia się niskim indeksem glikemicznym, poprawia trawienie i wspiera profilaktykę chorób sercowo-naczyniowych.

  • Farmina N&D Prime
  • Farmina N&D Ocean
  • Farmina N&D Pumpkin

Farmina N&D Pumpkin to karmy z dodatkiem dyni, które wzmacniają odporność, regulują motorykę jelit, działają przeciwzapalnie i przeciwpasożytniczo. Dynia to także bogactwo beta-karotenu i innych naturalnych antyoksydantów.

  • Farmina N&D Ancestral Grain
  • Farmina Cibau  
pixelpixel