Fish4Dogs

( ilość produktów: 35 )

Fish4dogs

Ryby to cenny składnik psiej diety. Dla wielu zwierzęcych alergików najlepsza karma to właśnie ta zawierająca łososia lub białe ryby. Fish4dogs oferuje produkty, które powstały z myślą o zwierzętach, ludziach oraz naszej planecie.

Fish4dogs - co warto wiedzieć?

Fish4dogs to marka, która szybko zyskuje na popularności. Oferuje bowiem karmy oparte na smakowitych i zdrowych dla psów rybach. Ich ogromnym atutem jest to, że produkty oparte na rybach bardzo często nadają się dla zwierząt z niepożądanymi reakcjami na białko kurczaka, białko wołowe lub jagnięce.

Marka i jej produkty nagradzane są w prestiżowych konkursach oraz przeglądach. W 2017 roku Fish4dogs otrzymała prestiżową nagrodę Queen's Award for Enterprise: International Trade, a w 2019 roku nagrodę GlobalPets Forum Award. Wszystko to świadczy o ciężkiej i rzetelnej pracy jej twórców.

Zdrowa sucha karma

Wszystkie produkty Fish4dogs powstają z naturalnych składników. Co ważne, producent informuje, że każdy z surowców jest w pełni identyfikowalnych. Karma dla psa Fish4dogs pozbawiona jest:

 • konserwantów,

 • dodatków,

 • zbędnych środków zwiększających objętość,

 • barwników.

Najlepsza karma dla środowiska

Nasz klimat ulega zmianom, dlatego coraz ważniejsze staje się świadome podchodzenie zarówno do produkcji, jak i naszych zakupów. Dobra wiadomość jest taka, że karma dla psa Fish4dogs jest po pierwsze wykonana z naturalnych składników, a po drugie w zrównoważony sposób. Odpowiednie podejście do produkcji powoduje zmniejszenie ilości odpadów z przemysłu rybnego, który traktuje prawie 50% ryby jako odpady, choć są one całkowicie jadalne. Zamiast patrzeć na marnotrawstwo zasobów naturalnych, producent Fish4dogs dostrzegł możliwość przygotowywania wartościowych i zdrowych posiłków dla naszych czworonożnych przyjaciół. Kupując Fish4dogs wybierasz markę, która chroni najbardziej zagrożone gatunki ryb i korzysta tylko ze zrównoważonych i trwałych gatunków.

Karma sucha i mokra — czy zawiera kwasy omega-3?

Zarówno mokra, jak i sucha karma Fish4dogs pełna jest ryb, czyli źródła wysokiej jakości, lekkostrawnego białka. Jak można przeczytać w różnych źródłach, potencjalnie najlepsza karma dla psa z problemami trawiennymi oraz zwierząt starszych to właśnie produkt na bazie ryb.

Ryby to naturalne źródło kwasów omega-3. Potrzebują ich zarówno ludzie, jak i psy. Kwasy tłuszczowe omega-3 mają wiele cennych właściwości. Wymienić można:

 • pozytywny wpływ na stan skóry i sierści,

 • wspomaganie pracy serca,

 • wparcie podczas rozwoju mózgu i układu nerwowego u szczeniąt,

 • wpływ na prawidłowy rozwój oczu,

 • pomoc w utrzymaniu prawidłowej masy ciała,

 • działanie o charakterze przeciwzapalnym,

 • wzmacnianie odporności.

Liczne badania potwierdzają, jak ważne są kwasy tłuszczowe omega-3 dla psów na różnym etapie rozwoju. Ich zawartość w diecie suczek ciężarnych oraz szczeniąt wpływa na prawidłowy rozwój organizmu młodych psów, szczególnie ich wzroku oraz układu nerwowego. W późniejszym wieku omega-3 mogą wspierać witalność psów oraz pozytywnie oddziaływać na kondycję ich stawów, oraz skóry i sierści.

Sucha karma — oferta Fish4dogs

W ofercie Fish4dogs znajdują się zarówno karmy suche, jak i mokre. Wśród suchych karm oferta obejmuje pokarm dla szczeniaka, różnej wielkości ras psów dorosłych, czy karmę wspomagającą utrzymanie prawidłowej masy ciała psa. Dzięki takiemu zróżnicowaniu każdy opiekun jest w stanie dobrać posiłki dla swojego psa.

Karma sucha jest wygodna, łatwa do odważania porcji oraz nieskomplikowana, jeżeli chodzi o przechowywanie. Pamiętaj, że sucha karma dla psa powinna stać w chłodnym miejscu i nie być narażona na działanie promieni słonecznych. Możesz przechowywać ją w oryginalnym worku, ale zamykaj go między podawaniem kolejnych posiłków.

Mokra karma Fish4dogs

Smaki karm mokrych obejmują m.in. śledzia, makrelę, czy tuńczyka. W karmie mokrej Fish4dogs znajduje się nie tylko smakowita rybka, ale także zdrowe dla psów warzywa np. bataty (słodkie ziemniaki) lub dynia.

Jest to dobry wybór dla każdego psa, ale szczególnie dobrze sprawdzi się u czworonogów z wrażliwą jamą ustną, psich seniorów, czy zwierząt "wybrednych", które skusi smakowity aromat jedzenia.

Nie możesz zdecydować się na jeden rodzaj karmy? Nie ma problemu! Możesz zastosować tzw. mieszane żywienie psa. Jeden posiłek dziennie może składać się z karmy suchej, a drugi (np. kolacja) z karmy mokrej.

Najlepsza karma na problemy trawienne

Poszukując karmy dla psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm lub psich alergików, należy najpierw ustalić, na co reaguje pupil. Potrzebna jest dieta eliminacyjna oraz próby prowokacji prowadzone we współpracy z lekarzem weterynarii. Wiedząc, że zwierzę reaguje np. na mięso wołowe lub mięso drobiowe, warto wypróbować karmę na bazie ryb.

Ryby stosowane w karmach Fish4dogs są lekkostrawne i wskazane dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym.

Przysmaki dla psa Fish4dogs

Każdy pies uwielbia przekąski. Najlepiej podawać mu jednak te najzdrowsze! Fish4dogs oferuje połączenie ryb z batatem lub bananem, a także krążki z kalmarów i rybie skóry. Takie smaczki dobrze wpłyną na sierść psa i ponownie nadają się dla pupila, który nie może jeść wołowiny, czy drobiu.

Podsumowując, Fish4dogs to marka, która świadomie podchodzi do ekologii oraz żywienia psów. Ani karma sucha, ani mokra nie zawiera sztucznych barwników, ani konserwantów. Karmy powstają z naturalnych składników. Wystarczy rzucić okiem na skład karmy, by dowiedzieć się, że łączą w sobie to, co smakowite i zdrowe.

pixelpixel