Karma Royal Canin

( ilość produktów: 6 )

Royal Canin to wysokiej jakości karmy weterynaryjne, które dzięki specjalnym recepturom i znajomości fizjologii poszczególnych ras psów i kotów, są w stanie istotne wpływać na zdrowie pupili. Historia Royal Canin sięga lat siedemdziesiątych XX wieku, kiedy firma została założona przez lekarza weterynarii. Przyświecała mu misja, którą była możliwość poprawy zdrowia i leczenia chorób u psów i kotów za pomocą odpowiedniej diety. Ta misja w firmie Royal Canin jest ważna do dziś, dlatego poleca się te karmy najbardziej wymagającym zwierzakom, które zmagają się z różnego rodzaju przypadłościami, alergiami i nietolerancjami. 

W Royal Canin wiedzą, że "zdrowie jest delikatne"

Karmy Royal Canin produkowane są z myślą o zwierzętach w różnym wieku. Kocięta i szczenięta wymagają specjalnych karm, ponieważ żywienie w pierwszych miesiącach wpłynie na całe ich przyszłe życie. Royal Canin dostosowuje skład karm do wieku psów i kotów, dzięki czemu otrzymują dokładnie to, czego najbardziej potrzebują. Karma dla psa Royal Canin skupia się na dostarczeniu szczeniakowi wszystkich substancji, które będą mu potrzebne w fazie wzrostu, a także ogromnych zmian fizycznych i behawioralnych. Maluch otrzymuje pełnowartościową karmę, która jest źródłem białka, dobrych tłuszczy, a także minerałów, które pomogą zbudować silne i zdrowe ciało. Małe kocięta otrzymują od Royal Canin smakowite kąski, które wypracowują dobre nawyki żywieniowe i stanowią mocne fundamenty zdrowia na całe kocie życie. Karma Royal Canin ma za zadanie pozytywnie wpływać na wszystkie zwierzęce zmysły, a także troszczyć się o kości, mięśnie i układ pokarmowy - kompleksowe podejście to bezpieczeństwo każdego malutkiego pupila. 

Dla każdego coś dobrego

Royal Canin to marka, która wyróżnia się bardzo indywidualnym podejściem do poszczególnych ras zwierząt. Karma dla psów i kotów od Royal Canin tworzona jest z myślą o tym, że - jak mówi hasło firmy - "zdrowie oznacza coś innego dla każdego zwierzęcia". Dlatego w ofercie RoyalCanin znajdziemy karmy dla niemal każdej rasy psa i kota. Niezależnie od tego, czy nasz pupil to popularny owczarek niemiecki, czy też nieco mniej znany kot maine coon, Royal Canin przygotował dla nich swoją propozycję żywieniową. Mokra i sucha karma dla psów i kotów uwzględnia potrzeby konkretnej rasy - mogą być one zależne od jej wielkości, aktywności i predyspozycji. Jednak niezależnie od tego, dla jakiej rasy psów i kotów karmy szukamy, możemy mieć pewność, że jest bogata w odpowiednie składniki.

Alergie, nietolerancje i choroby - Royal Canin zaradzi

Bardzo często zdarza się, że nasze psy i koty cierpią na różnego rodzaju przypadłości. Nie wszystkie karmy są dobrze przez nie tolerowane, a w skrajnych przypadkach mogą powodować bardzo przykre dolegliwości. Royal Canin przy użyciu wysokiej jakości produktów tworzy karmy, które przeznaczone są dla wyjątkowych psów i kotów, obarczonych takimi dolegliwościami. Składniki karm dla alergików zawierają produkty dostosowane do potrzeb żywieniowych psów i kotów, uwzględniają przy tym to, co przy danym schorzeniu jest całkowicie niewskazane. Karmy marki Royal Canin polecane są także dla zwierząt różnych ras, które cierpią na konkretne schorzenia lub mają za sobą zabieg sterylizacji. Wymagają wówczas specjalnego żywienia, które może niwelować objawy choroby, a także zapobiegać np. tyciu. Psy i koty po zabiegach sterylizacyjnych mają tendencje do niekontrolowanego przybierania na wadze i wskazane jest wówczas specjalne żywienie, które może pomóc w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała. Royal Canin zwraca również uwagę na wrażliwe układy pokarmowe poszczególnych psów i kotów, ponieważ różne rasy mają do tego predyspozycje. Wówczas mamy możliwość wyboru odpowiedniej karmy, która będzie dla zwierzaka nie tylko wyjątkowo smaczna, ale również bezpieczna. 

Opakowania dla małych i dużych

Royal Canin dostosowuje się do potrzeb zarówno małych, jak i dużych ras. Dlatego bez problemu możemy zamówić karmy, których wielkość będzie dobrana do naszego pupila. W ofercie Royal Canin dostępne są opakowania zarówno po kilkadziesiąt lub kilkaset gram aż do dużych worków, których pojemność to 10 kg i więcej. Nie tylko wielkość psa i kota ma tutaj znaczenie, ale również apetyt, predyspozycje rasy, a także aktywność danego zwierzaka.Niezależnie od wielkości opakowania, zawsze możemy mieć pewność, że marka Royal Canin stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów. To specjaliści w żywieniu zarówno szczeniąt i kociąt, jak i starszych zwierzaków, także tych o wyjątkowych potrzebach. Możesz wybrać najlepszą karmę dla Twojego pupila, uwzględniając przy tym jego wiek oraz stan zdrowia. Z Royal Canin masz pewność, że podajesz swojemu psu i kotu pożywienie, które uwzględnia wszystkie jego dolegliwości i preferencje. Bo dobrze najedzony pupil jest szczęśliwy i zdrowy!

pixelpixel