Ownat

( ilość produktów: 2 )

Ownat – prawdziwa karma Premium Quality dla Twojego ulubieńca  

Poszukiwanie idealnej karmy nie jest łatwe, doskonale o tym wiemy. Twój pupil zasługuje na precyzyjnie zbilansowaną dietę, która została opracowana z myślą o jego potrzebach. Zasługuje na prawdziwą żywność, na receptury z naprawdę świeżym mięsem i naturalnymi składnikami o maksymalnej wartości odżywczej.

Karmy Ownat produkowane są przez prawdziwych pasjonatów zwierząt. Dlatego karmy tej firmy – dla psa i dla kota, charakteryzują się rzetelnie opisanym, świetnym składem i zdrowymi, naturalnymi dodatkami. Marka stawia na organiczne zdrowe dodatki o udowodnionym działaniu, prawdziwe superfood: zioła botaniczne, siemię lniane, wodorosty czy drożdże piwne.

W naszym sklepie dostępne są dwie linie karmy dla psa i kota Ownat:

  •  Ownat Classic

Ownat Classic to pełnoporcjowe karmy ze świeżym mięsem, świeżymi warzywami i owocami, pełnoziarnistym ryżem i dodatkami poprawiającymi zdrowie. Podczas produkcji szczególny nacisk położony jest na zachowanie całej zawartości składników odżywczych w nienaruszonym stanie. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny karmy.

  •  Ownat Grain Free

Ownat Grain Free to karmy bezzbożowe z małą ilością węglowodanów. Bogate w białka o dużej wartości biologicznej, dostarczają do organizmu wszystkie najważniejsze aminokwasy. Szczególnie polecamy tę linię dla wszystkich zwierząt, które reagują nadwrażliwością pokarmową na tradycyjne karmy.

Co to znaczy, że składniki w składzie karm Ownat są naturalne? To nie są obietnice bez pokrycia. Ownat używa określenia „naturalne”, przestrzegając rygorystycznych zaleceń FEDIAF (European Pet Food Industry Federation). Transparentność jest jedną z najważniejszych wartości marki. Dlatego składy karm Ownat są opisane przejrzyście i czytelnie – by każdy opiekun mógł świadomie wybrać najlepszą karmę dla swojego pupila.

Komu możemy polecić karmy Ownat? Każdemu opiekunowi, który zwraca uwagę na jakość składników. Dla świadomych opiekunów, którzy czytają uważnie etykiety. Dla tych, którzy chcą karmić swojego ulubieńca jak najlepiej, ale zwracają uwagę na korzystny stosunek jakości do ceny.

pixelpixel