Pomagaj z Rikoland

Ebooki dla początkujących opiekunów psów i kotów

 

Porady z życia wzięte

Ebooki Rikoland
Ebook Kot dla początkujących. Porady od doświadczonych kociarzy, które sprawią, że wasze życie będzie cudownie kotastyczne.
Ebook Pies dla początkujących. Jak dogadać się ze swoim psem - sprytne lifehacki, które pokochasz.

Nie ma chyba lepszej okazji na premierę ebooków dla początkujących opiekunów psów i kotów niż czerwiec. Początek lata to czas, kiedy w naszych domach szczególnie często pojawiają się nowe zwierzaki, lub przygotowujemy się do przyjęcia nowego członka rodziny. Pierwsze chwile są pełne szczęścia, ale też często niepewności, dlatego razem z naszą wspaniałą rikolandową społecznością stworzyliśmy ebooka z poradami, które ułatwią Ci odnalezienie się w nowej rzeczywistości. To jedyne takie ebooki na rynku - stworzone dla opiekunów przez opiekunów.

Naszym nieocenionym wsparciem merytorycznym były behawiorystki: Katarzyna Kuryłowicz i Jowita Kasprzyk.

Piękne ilustracje stworzyła graficzka Kasia Piątek, prywatnie opiekunka Topki.

Uwaga: Chcemy zrobić prezent naszym najbardziej bezbronnym przyjaciołom mieszkającym w Schronisku dla Zwierząt w Łodzi. Dlatego równowartość CAŁEGO DOCHODU ze sprzedaży ebooków przeznaczymy dla zwierzaków w formie najpotrzebniejszych produktów.

UWAGA: ebooki są dostępne w sprzedaży wyłącznie na czas akcji charytatywnej, w dniach 2-14.06.2022.

 

Pies dla początkujących.

Jak dogadać się ze swoim psem - sprytne lifehacki, które pokochasz

 

Ebook Pies dla początkujących.

Poradnik dla początkujących opiekunów psów, który pomoże Ci bez stresu rozpocząć wspólne życie z psem.

Stworzony przez opiekunów dla opiekunów, z poradami, które napisało prawdziwe życie.

Lata doświadczeń, pracy, sukcesów i sposobów na niespodziewane wypadki zamknięte w lekkim ebooku z zabawnymi ilustracjami.

Pies potrafi przewrócić całe życie do góry nogami, prawda? Zachęca do codziennych spacerów lepiej niż jakikolwiek trener personalny, kocha Cię szaloną, bezwarunkową miłością i nigdy nie pozwala się nudzić. Ani się obejrzysz, aż okaże się, że po latach nawiązujesz kontakty z sąsiadami na zupełnie innym poziomie ("a do jakiego weterynarza chodzi Pani z Fafikiem?"), a nawet najwięksi bałaganiarze w końcu zaczynają chować buty do szafki.

Pierwszym dniom towarzyszy też jednak niepewność. Zmiany dotyczą tak wielu aspektów życia, że wątpliwości pojawiają zadziwiająco często - nawet jeżeli decyzja o psie była naprawdę dobrze przemyślana. Dlatego mamy dla Ciebie ebook, który ułatwi Ci pierwsze dni z psem. Wypełniony poradami i wiedzą, której nauczyło samo życie. Każda rada została zweryfikowana przez naszą behawiorystkę, Katarzynę Kuryłowicz, która dodała swoje komentarze z punktu widzenia osoby pracującej z psami profesjonalnie.

Wierzymy w Ciebie i Twojego pupila, na pewno szybko stworzycie zgraną drużynę!

Pies dla początkujących to:

  • 21 stron wypełnione praktyczną wiedzą
  • 4 rozdziały porządkujące porady
  • Merytoryczne komentarze psiej behawiorystki
  • Kompletna lista z wyprawką dla pupila
  • Mnóstwo zabawnych ilustracji, które wprawią Cię w dobry nastrój

 

Kot dla początkujących.

Porady od doświadczonych kociarzy, które sprawią, że wasze życie

stanie się cudownie kotastyczne.

 

Ebook Kot dla początkujących. Porady od doświadczonych kociarzy, które sprawią, że wasze życie będzie cudownie kotastyczne.

Poradnik dla początkujących opiekunów kotów, który pomoże Ci bez stresu rozpocząć wspólne życie z kotem.

Stworzony przez opiekunów dla opiekunów, z poradami, które napisało prawdziwe życie.

Lata doświadczeń, pracy, sukcesów i sposobów na niespodziewane wypadki zamknięte w lekkim ebooku z zabawnymi ilustracjami.

Koty są znani jako nadzwyczajni indywidualiści, którzy uwielbiają podążać swoimi drogami. Choć ogólnie to prawda, to jednak wiele zwyczajów kotów jest zaskakująco podobna, dzięki czemu kociarze mogą wymieniać się poradami dotyczącymi opieki nad pupilem.

Życie z kotem jest niezwykłe, niezależnie od tego, czy mieszkasz z mruczącym królem patrzącym na wszystko z górnej półki drapaka, czy może z kocim przytulasem, który zawzięcie uczy się aportowania i chyba myśli, że jest psem, jak jego współlokator. Koty fascynują i wciągają, można na nie patrzeć bez końca, nawet jeżeli właśnie ucinają sobie zasłużoną drzemkę po obiedzie.

Te enigmatyczne stworzenia czasami trudno jest zrozumieć. W naszym ebooku znajdziesz porady od kociarzy, którzy doświadczenie zawdzięczają latom obserwacji i nauki - często także na błędach. Dowiesz się, jak stworzyć nowemu pupilowi dom, jakiego potrzebuje i jak lepiej zrozumieć swojego ulubieńca. Poza dość spodziewanymi tematami takimi jak żywienie, czy zdrowie, dowiesz się też, jakie pomysły na dekorację mieszkania raczej nie sprawdzą się przy kocie, czy... jak opiekę nad kotem z pasją do hodowli roślin doniczkowych. Każda porada została zweryfikowana przez naszą behawiorystkę, Jowitę Kasprzyk, która dodała swoje komentarze z punktu widzenia osoby pracującej z kotami profesjonalnie. Piękne grafiki to dzieło utalentowanej ilustratorki, Kasi Piątek.

Kot dla początkujących to:

  • 24 strony wypełnione praktyczną wiedzą
  • 6 rozdziałów porządkujących porady
  • Merytoryczne komentarze kociej behawiorystki
  • Kompletna lista z wyprawką dla pupila
  • Mnóstwo zabawnych ilustracji, które wprawią Cię w dobry nastrój

 

Pomagaj z nami!

Z okazji Dnia Dziecka równowartość CAŁEGO DOCHODU ze sprzedaży przekazujemy w formie

najpotrzebniejszych produktów dla bezdomnych zwierzaków ze Schroniska w Łodzi.

Miecia - kocia ambasadorka ebooków Rikoland

Kup ebooka i zrób prezent zwierzakom ze Schroniska dla Zwierząt w Łodzi!

Zwierzęta, które trafiają do schroniska, są wyjątkowo bezbronne. Każde z nich ma swoją, często bardzo smutną historię. Niektóre nigdy nie dowiedziały się, że życie z człowiekiem może oznaczać bezpieczne schronienie i prawdziwy dom, inne - po stracie opiekuna z trudem radzą sobie z tęsknotą.

Życie tych zwierzaków możesz zmienić na wiele sposobów, nie tylko adoptując pupila. Wiemy, że nie ma taką możliwość - zresztą, ilość piesków, którym można dać dom też jest ograniczona - nawet jeżeli planujesz większe stadko. Możesz też pomóc, zostając wolontariuszem, domem tymczasowym, przekazując do schroniska karmę, czy przekazując 1% podatku.

Teraz możesz też pomóc razem z nami. Wystarczy, że kupisz nasze ebooki. Cały dochód z ich sprzedaży w dniach będzie przeznaczony na pomoc dla schroniska w Łodzi.

Schronisko w Łodzi

ul. Marmurowa 4

91-610 Łódź

tel. 42/ 656-78-42

schronisko.biuro@o2.pl

Kamilka - psia ambasadorka ebooków Rikoland

 

W pakiecie taniej

Kup zestaw dwóch ebooków dla początkującego opiekuna w niższej cenie

zestaw ebooków dla psiarzy i kociarzy od Rikoland

W Rikoland w pakiecie zawsze kupujesz taniej. Są wśród nas osoby, które nigdy nie nazywają samych siebie psiarzami ani kociarzami - w obawie że drugi zwierzak mógłby się obrazić. To właśnie dla Was jest zwierzolubny zestaw ebooków z poradami na każdą okazję.

Zestaw ebooków możesz też kupić dla mamy, kolegi, sąsiadki, czy brata - pokażmy, że między psiarzami i kociarzami jest więcej wspólnego, niż do tej pory przypuszczaliśmy. W końcu łączy nas miłość do zwierząt!

Pamiętaj: ebooki są dostępne w sprzedaży wyłącznie na czas trwania akcji charytatywnej, w dniach 2-14.06.2022 r.

Ebooki Rikoland
pixelpixel