Zabawki dla kota

( ilość produktów: 13 )

Koty to indywidualiści i najczęściej sami decydują, na co mają ochotę. Czasem wygrzewanie się przez całe dnie na słonecznym parapecie to jedyne, na co się zdobywają. Czasem jednak są aktywne i z pasją angażują się w zabawę. W dużej mierze zależy to od ich rasy i wieku. Jeśli są skore do psot, z pewnością przydadzą się kocie zabawki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości zabawki dla kota. Najlepsze marki, m.in. Trixie i Catit polecają produkty, które koty uwielbiają. Spraw swojemu pupilowi radosną niespodziankę!

Jakie zabawki dla kota wybrać?

Jeśli są jakieś zwierzęta, które z niewielkich i prostych rzeczy są w stanie zorganizować sobie świetną zabawkę, to są to właśnie koty. Zabawki dla nich wcale nie muszą być wymyślne, ale jest kilka ich rodzajów, które sprawią kotu wyjątkową przyjemność. Oto najbardziej popularne produkty wysokiej jakości, które ucieszą Twojego kota i zafundują mu całe godziny wybornej aktywności. 

Kong Laser Pointer - zabawka dla kota, która mobilizuje go do ruchu. Kot chętnie podąża za wydobywającą się z przedmiotu wiązką światła, więc lasery są dla niego świetną zabawą. Warto jednak pamiętać, by była to rzecz przeznaczona dla kota. Zabawki tego typu dostępne w naszym sklepie dedykowane są zwierzętom, a dzięki temu ich wzrok jest w trakcie zabawy całkowicie bezpieczny. 

Kolorowe myszki z szeleszczącymi ogonkami - królowe zabawek dla kotów. Te zwierzęta kochają polowania, dlatego z pewnością nie odmówią zabawy, która je przypomina. 

Kong Laser Teaser - interaktywne zabawki dla kota, która są odpowiedzią na jego łowczy instynkt. Wiązka światła wesoło tańczy dzięki temu, że jest umieszczona na końcu dobrze znanej kotom wędki. To wesoła zabawa zarówno dla kota, jak i obserwującego go wówczas właściciela. Zabawki interaktywne dla kota, które umożliwiają mu łapanie, chwytanie i pogoń za celem, są dla niego największym wyzwaniem, a zarazem największą radością. 

Interaktywne zabawki dla kota z piórkami - zabawa dla kota na długie godziny. Kolorowe piórka umieszczone są na sprężynce zaczepionej na plastikowej podstawce. Kot może próbować je złapać. Dodatkowo w podstawkach takich zabawek wydrążone są tunele, przez które kot przesuwa piłkę. Tego typu interaktywne zabawki zapewniają kotu mnóstwo rozrywki, a także rozwijają jego zmysły. 

Walec z piłką - jedna z zabawek dla kota, która potrafi rozbudzić jego ciekawość i zająć go na dłuższy czas. Zamontowany w środku dzwonek zwraca kocią uwagę i sprawia, że zwierzę całym sobą angażuje się w zabawę. 

Jak zrobić zabawki dla kota?

Zabawki dla kota możesz nie tylko kupić, ale również wykonać samodzielnie. Koty lubią wszelkiego rodzaju zabawy związane z pogonią za celem. Nie bez powodu kłębki wełny przez lata były uznawane za najlepsze zabawki dla kotów. Kochają podskoki, imitacje polowań, a nawet bardziej precyzyjne i wymagające skupienia zabawy - takie są koty. Zabawka powinna zatem zaspokoić te wynikające z instynktu potrzeby. Piłki na sznurku, pocięte w paski papierowe elementy czy wędka z ciekawą przynętą to zabawki dla kota, które możesz zrobić własnoręcznie. Możesz korzystać z własnych materiałów i inspiracji dostępnych na naszej stronie, a jeśli zależy Ci na oszczędności czasu - sprawdź polecane oferty zabawek dla kota i wybierz takie, które przyniosą radość Twojemu pupilowi. 

pixelpixel