Naturalne, smakowite przysmaki dla psa Alpet

Przysmaki Alpet - dla każdego psa

Pamiętasz chwilę, kiedy po raz pierwszy spojrzałeś w oczy swojego psa? Był malutką, puchatą kuleczką, czy doświadczonym przez życie psiakiem? Od chwili, kiedy jego los spoczywa w Twoich rękach, codziennie, bez wyjątku robisz wszystko, by był najszczęśliwszym psem na świecie.

Życie człowieka, który jest pełnoetatowym psim rodzicem, nie jest łatwe. Wstawanie bladym świtem na pierwszy spacer, niespodziewana potrzeba kąpieli, kiedy głęboka kałuża okazała się być kusząca niczym plaża na Helu… To jednak nic w porównaniu do nieprzebranego morza przysmaków, a każdy z nich ma napis „najlepszy” i „najlepszej jakości”. Dlatego stworzyliśmy linię naturalnych przysmaków Alpet – dla każdego psa. Mięsne przysmaki o prostym składzie to dokładnie to, czego potrzebuje Twój pupil.

Przysmaki Alpet to:

  • Starannie wyselekcjonowane produkty
  • Przejrzyste, proste składy
  • Zdjęcia prawdziwych produktów
  • Różnorodność smaków dla największych psich smakoszy
  • Pyszne, mięsne smaki bez chemicznych sztuczek

Alpet – dla każdego psa. Jaką rolę pełnią przysmaki w życiu psa?

Alpet. Przysmaki do zadań specjalnych.

Trudno jest przecenić znaczenie przysmaków dla Twojego pupila. Mądrze używane mogą wspierać odporność, dbać o świeży oddech i zdrowe zęby, a nawet pomóc rozładować stres. Dzięki nim możesz nauczyć pupila czegoś więcej niż poprawnego wykonywania komend – przywołanie awaryjne, czy nauka spokojnego zachowania przy innych psach to kwestie związane bezpośrednio z bezpieczeństwem pupila. Przysmaki sprawiają, że praca nad ważnymi elementami wspólnego życia staje się łatwiejsza i kojarzy się Twojemu pupilowi wyłącznie z przyjemnością. Pamiętaj, że przysmaki używane do nauki powinny być mniejsze, w sam raz na jeden kęs. Dla większych psów (lablador, owczarek i większe) polecamy miękkie krążki z kurczaka. Dla psiaka nieco większego ciałem (choć na pewno wielkiego duchem), lepszym wyborem będą paseczki z kurczakiem i rybą. Pamiętaj, nie ma idealnego przysmaku, który sprawdzi się dla psa w każdym wieku i każdej wielkości – dostosuj smaczki do okazji i swojego pupila.

Przysmaki dla psa to świetny sposób, by pracować nad lękiem separacyjnym. Duża kość zajmuje pupila podczas Twojej nieobecności w domu i ukoi psie serce tęskniące za Tobą za każdym razem, gdy wychodzisz do pracy.

Przysmaki dla psa Alpet. Smak radości każdego dnia.

Przysmaki są jednak ważne dla każdego psa. Choć są doskonałą pomocą podczas nauki i wsparciem w pracy behawioralnej, naturalne przysmaki są niezbędne także w życiu szczęśliwego, doskonale ułożonego i najgrzeczniejszego psa na świecie. Czemu?

Każdy pies uwielbia gryzienie i żucie. Choć teraz zdobywanie pokarmu ogranicza się dla psa do spałaszowania miski uzupełnianej o stałych godzinach, jego przodkowie spędzali codziennie długie godziny, na obgryzaniu mięsa z kości. Dlatego twarde przysmaki wymagające długiego gryzienia i żucia dają Twojemu psu poczucie szczęścia – a Tobie czas na relaks. Pies, który regularnie otrzymuje mięsne przysmaki, jest spokojniejszy, bardziej wyciszony i zrelaksowany, nie będzie też próbował podgryzać elementów wyposażenia mieszkania. Sprawdź koniecznie nasze kości prasowane – są idealne także dla psów dbających o linię.

O tym, jak mądrze korzystać z przysmaków dowiesz się z artykułu naszej behawiorystki: Przysmaki dla psa okiem behawiorystki - już nigdy nie popełnisz tych błędów!

Przysmaki Alpet – Twój pies je pokocha!

Alpet to poczucie bezpieczeństwa. Pewność, że podajesz swojemu psu to, co najlepsze. To radość, kiedy patrzysz w oczy swojego pupila i wiesz, że dbasz o niego najlepiej, jak to tylko możliwe. Twój pies zasługuje na wszystko, co najlepsze, a teraz możesz codziennie podać mu przysmaki, którym możesz zaufać.

Sprawdź przysmaki Alpet:

Polecane

Alpet Kabanosy Munchy Stick Mix 12,5cm / 100szt.

Alpet Kabanosy Munchy Stick Mix 12,5cm / 100szt.

17,72 zł10,99 zł219.80 pkt.
Alpet Kość Prasowana 5cm 1szt.

Alpet Kość Prasowana 5cm 1szt.

0,98 zł0,83 zł16.60 pkt.
Alpet Kość Prasowana 7,5cm 1szt.

Alpet Kość Prasowana 7,5cm 1szt.

1,19 zł1,01 zł20.20 pkt.
pixelpixel