Zdrowie i suplementy diety dla psa

( ilość produktów: 2 )

Każdy troskliwy psi opiekun chce, aby jego pupil rósł zdrowo i cieszył się niegasnącą energią przez całe życie. Pomoże w tym odpowiednio zbilansowana dieta, szereg psich preparatów, akcesoriów oraz suplementów. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką kategorią produktów, które wspomagają rozwój czworonoga. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko to, co najlepsze dla Twojego psa! 

Specjalistyczna karma i zdrowe przekąski

W Rikoland dostępne są karmy suche i mokre oraz smakołyki od najlepszych producentów żywności dla zwierząt, między innymi firm takich jak: Animonda, Maced, Woolf, Brit, Petner i Eukanuba. Mamy idealnie zbilansowane propozycje pożywienia dla psów wszelkich ras, dostosowane również do ich wieku i potrzeb. W ofercie naszego sklepu znajdziesz specjalistyczną karmę weterynaryjną, wspomagającą układ pokarmowy i moczowy psa. Kolejną ważną kategorią są karmy suche i mokre dla czworonogów z problemami ze stawami czy uzębieniem. Producenci karmy i przysmaków nie zapominają także o psach z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami. W Rikoland znajdziesz zdrowe i pożywne przekąski bezzbożowe, bez glutenu i sztucznych składników. 

Dawka witamin dla zdrowia pupila

Niektóre psiaki wymagają specjalnego traktowania z uwagi na niedobory witamin i minerałów, niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju. Jednym z liderów tej kategorii produktów jest marka Dolfos. W ofercie firmy znajdziesz między innymi witaminy wspomagające układ moczowy, krążenia, odporność czy prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Pamiętaj, aby zawsze dokładnie czytać opakowania i opisy poszczególnych produktów w sklepie internetowym. Dzięki temu z łatwością dopasujesz witaminy do wieku, rasy i potrzeb swojego czworonoga. Przed podaniem karmy witaminowej skonsultuj się również z lekarzem weterynarii.

Pielęgnacja psa i akcesoria insektobójcze

Mówi się, że brudny pies to szczęśliwy pies. Solidne tarzanie się w błocie raz za czas nie zaszkodzi, jednak skórę i sierść czworonoga trzeba pielęgnować również na inne sposoby. W Rikoland znajdziesz między innymi specjalistyczne szampony od firmy Frexin oraz szczotki do rozczesywania marki Over Zoo. Pamiętaj także o ochronie psa przed pchłami i kleszczami. Pomogą w tym specjalne obroże i krople, które warto aplikować po konsultacji z weterynarzem. Pchły i kleszcze to duży problem zarówno dla psów, jak i właścicieli. Dlatego poza kroplami i obrożą można zaopatrzyć się w dodatkowe płyny insektobójcze.

pixelpixel