Legowiska dla psa

( ilość produktów: 18 )

Wybór odpowiedniego legowiska dla psa na pierwszy rzut oka wydaje się prosty. To jednak tylko pozory. Oferta na rynku jest ogromna, a producenci prześcigają się w nowych modelach z tajemniczo brzmiącymi technologiami ułatwiającymi użytkowanie. W naszym sklepie znajdziesz ponad 200 legowisk dla psów różnej wielkości i o różnych potrzebach. Podpowiadamy, jak spośród tylu propozycji wybrać legowisko, które będzie najlepsze dla Twojego psa

Legowisko jest też jednocześnie o tyle specyficznym produktem, że jego design wpływa bezpośrednio na wygląd mieszkania, zwłaszcza w przypadku legowiska dla dużego psa. Spokojnie możesz wybrać model, który będzie dopasowany zarówno do potrzeb Twojego ulubieńca, jak i do stylistyki wnętrza.

Najczęściej spotykane typy legowisk to:

  • Legowiska klasyczne i sofy
  • Poduszki
  • Materace
  • Maty  

Każde z tych rozwiązań zaspokaja nieco inne potrzeby. Odpowiedniego wyboru można dokonać na przykład obserwując pozycje w jakich śpi pies. Możliwe, że najlepszą opcją będą dwa legowiska w różnych częściach domu – jedno do snu i drugie do spędzania czasu z rodziną. Klasyczne owalne legowisko dla psa jest najbezpieczniejszym wyborem jako legowisko podstawowe. Poduszki są popularne wśród mniejszych piesków, natomiast psy większe często dobrze czują się na matach i materacach.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także legowiska z udogodnieniami pozwalającymi szybko wyczyścić legowisko. Materiał, który można prać w pralce, możliwość zdjęcia pokrycia czy wyjęcia poduszki – wszystko to są aspekty, które będą mieć duży wpływ na jego żywotność. Powodzeniem cieszą się zwłaszcza legowiska Amiplay Zip Clean, które zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu czyszczenia. Wielu opiekunów decyduje się także wybrać legowisko pod kolor umaszczenia czworonoga – kolory kontrastowe będą wymagać częstszego odkurzania.

Tak samo ważnym wyborem jest miejsce, w którym postawimy legowisko. Ważne, by było to miejsce ciche i dające poczucie bezpieczeństwa – Twój pupil będzie tam odpoczywał, spał, często bawił się gryzakami. Dobre legowisko położone w odpowiednim miejscu może sprawić, że Twój pies będzie spokojniejszy i bardziej zrelaksowany – a o to właśnie chodzi, prawda?

W Rikoland znajdziesz legowiska, kocyki i maty marek:

  • Amiplay
  • Hilton
  • Record
  • Vadigran
pixelpixel