Poznaj produkty FITMIN

Fitmin to wyjątkowa marka z tradycjami. Od ponad dwudziestu lat tworzy karmy, które wyróżniają się wyrazistym smakiem i unikatowym procesem produkcyjnym. W Fitmin zaawansowana technologia łączy się z tradycyjnymi wartościami: uczciwością, szacunkiem do natury i miłością do zwierząt. Fitmin to karma produkowana na farmie położonej w czeskich Górach Orlickich. W harmonii żyją tam psy, koty, konie i inne zwierzęta. Opieka nad nimi jest częścią tradycji Fitmin. Fitmin to także hodowla psów FCI rasy border collie — to one są pierwszymi testerami karmy i stoją na straży ich wyjątkowego smaku.

Poznaj produkty FITMIN

Poznaj rodzinę FITMINDoświadczenie zdobyte przez dekady pracy ze zwierzętami doprowadziło do powstania trzech linii produktowych Fitmin. Każda z nich została opracowana z miłością, z myślą o szczęśliwym i zdrowym życiu Twojego pupila. Staranność włożona w stworzenie receptur sprawiła, że nie ma tu karm lepszych i gorszych — są jedynie różne karmy odpowiadające na różne potrzeby. Łączy je prawdziwa troska i wiedza o żywieniu zdobywana latami.

Fitmin For Life to najpopularniejsze karmy z rodziny Fitmin. Suche i mokre karmy dla psa i kota, a także zdrowe przysmaki wyróżniają się najwyższą jakością składników. W produkcji karm suchych użyto świeże mięso, a dla zdrowego trawienia dodano prebiotyki.

SPRAWDŹ FOR LIFE

Holistyczne karmy Fitmin Purity dla psa i kota zawierają dużą ilość świeżego mięsa i dodatki wpływające korzystnie na zdrowie pupila: grzyby shiitake, korzeń cykorii, yucca — to tylko kilka z nich.

SPRAWDŹ PURITY

Fitmin Program to wyjątkowa linia karm przeznaczona dla psów w każdym wieku i o każdym stopniu aktywności. Bez glutenu pszennego, za to z ekstraktem rozmarynowym wspierającym trawienie. To karmy superpremium, które dbają o zdrowie przezcałe życie.

SPRAWDŹ PROGRAM
Fitmin for life

Poznaj FITMIN FOR LIFE dla psa

Fitmin For Life to karmy premium dla psa i zdrowe przysmaki. Wszystkie produkty FFL produkowane są z użyciem świeżego mięsa. Unikalna technologia sprawia, że zachowane zostają wartości odżywcze, a psy zjadają ją ze smakiem. Suche karmy FFL zawierają optymalne stężenie kwasów omega — by sierść była błyszcząca, a skóra zdrowa. Karmy mokre znajdą uznanie nawet u najbardziej wybrednych czworonogów — zwłaszcza FFL Monoprotein.

Karmy suche FFL

Sucha karma, którą wybrałby Twój pies — smakowita, zbilansowana i dostosowana do jego potrzeb. 7 różnych karm z trzema rodzajami świeżego mięsa — by każdy posiłek Twojego ulubieńca był prawdziwie zdrową ucztą. Samo zdrowie — bez GMO, sztucznych barwników i syntetycznych substancji zapachowych.

Karmy mokre FFL

Mokra karmy z dużą ilością mięsa, o wyrazistym smaku, zachęcające naturalnym aromatem, a przede wszystkim zdrowe. Tak, to właśnie karmy mokre FitminFor Life. Bez glutenu i zbóż, za to z mięsem, podrobami i smakowitym bulionem. Większość karm mokrych FFL to karmy monoproteinowe — idealne dla alergików.

Przysmaki FFL

Czy przysmaki dla psa mogą wzmacniać jego zdrowie? Z Fitmin For Life to możliwe! Drobne treserki, ciastka dla psów, czy gryzaki dental — zostały stworzone, by życie Twojego pupila nabrało blasku.

Naturalne

Szacunek dla natury od lat jest jedną z najważniejszych wartości w Fitmin.

Pyszne

Jedzenie to przyjemność. Smakowitość karm Fitmin sprawdzają surowi psi testerzy.

Zdrowe

Zdrowa dieta sprawia, że nasi ulubieńcy żyją dłużej. Fitmin to miska zawsze pełna zdrowia.

Sprawdzone

Fitmin posiada prestiżowy certyfikat IFS. To dowód na jakość, której warto zaufać!

Nasze ulubione produkty
dla psa FITMIN FOR LIFE

W trosce o zdrowie szczeniąt i młodych psów

Poznaj FITMIN FOR LIFE PUPPY
oraz FITMIN FOR LIFE JUNIOR LARGE

Pierwsze miesiące życia psa są kluczowe dla jego rozwoju. To wtedy szczeniak z ciekawością poznaje otaczający go świat. Ciągły wzrost i zadziwiająca aktywność maluszka sprawiają, że potrzebuje on bardziej energetycznej karmy niż jego dorośli koledzy. Jest to także czas budowania odporności, która będzie mu potrzebna przez całe życie. W zależności od rasy, psy przestają być szczeniakami (i juniorami w różnym wieku). Mniejsze psy stają się dorosłe często przed ukończeniem pierwszego roku życia, za to duże rosną czasami jeszcze w wieku dwóch lat. Karma dla szczeniąt i młodych psów (junior) Fitmin For Life to sprawdzony sposób, by wspierać rozwój pupila w tym ważnym dla niego czasie. Twoja troska teraz będzie mieć znaczenie przez wiele kolejnych lat.
Poznaj FITMIN FOR LIFE dla kota

Fitmin For Life dla kota to karmy premium zainspirowane niezwykłą kocią naturą. Suche karmy Fitmin For Life zawierają świeże mięso, by uszanować mięsożerną naturę Twojego pupila. Dzięki temu każda granulka jest smakowita, a substancje odżywcze zostają zachowane podczas produkcji. Karmy mokre Fitmin For Life to opcja dla prawdziwych smakoszy. Oprócz mięsa w składzie znajdziesz m.in. taurynę i witaminy i minerały.

Karmy dla kotów FITMIN FOR LIFE:

  • Świeże mięso w karmach suchych i mokrych
  • Bez pszenicy i kukurydzy
  • Z prebiotykami dla lepszego trawienia
  • Dodatki wspierające zdrowie
  • Wolne od GMO
  • Bez sztucznych barwników i substancji zapachowych.

Każdy kot zasługuje na opiekuna, który będzie się o niego troszczyć. Tym, którzy ich nie rozumieją, wydają się zimne i wyniosłe... lecz nic bardziej mylnego. To zwierzęta pełne miłości i empatii, które czułości swojej rodziny potrzebują tak samo, jak pożywienia. Każdy, kto miał szansę poznać siłę kociej miłości, wie, ile szczęścia daje pełne zadowolenia mruczenie kota, który okazuje swoje przywiązanie. Fitmin For Life dla kotów to nie tylko karma. To sposób, by zadbać o istotę, która Ci zaufała.

Nasze ulubione produkty
dla kota FITMIN FOR LIFE

Tajemnica Fitmin For Life dla kota? To dzielenie z nimi życia, uczenie się ich zwyczajów i potrzeb. Im lepiej rozumiesz koci świat, tym łatwiej stworzyć karmę, która doda sierści blasku, a kociemu spojrzeniu nieprzenikliwej głębi, która tak bardzo cię zachwyca.Poznaj FITMIN PURITY

MOC HOLISTYCZNEGO ŻYWIENIA

Tam, gdzie łączą się doświadczenie, wiedza i miłość do zwierząt, nie ma miejsca na przypadki. Zwierzęta towarzyszą Fitmin odsamego początku. Nie jako konsumenci, klienci, odbiorcy, ale jako towarzysze życia i przyjaciele, bez których trudno wyobrazić sobie życie. Linia Fitmin Purity to esencja podejścia, w którym pies i kot są członkami rodzin, o których dba się tak, jak tylko się potrafi. Najlepiej, jak się da. Holistyczne podejście oznacza, że punktem wyjścia podczas układania receptury były potrzeby współczesnego psa i kota. Dieta jego przodków, zmiany zachodzące w diecie przez lata i tryb życia, jaki wiodą obecnie nasze zwierzaki — to wszystko było inspiracją do stworzenia linii karm i przysmaków innych niż wszystkie.

Karmy Fitmin Purity dla psa uwzględniają cykl życia psa i to, jak z wiekiem zmienia się jego zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Mięsożerna natura zostaje w pełni uwzględniona. Świeże mięso to podstawa zdrowej diety, uzupełniona o zdrowe węglowodany w odpowiedniej ilości. To ziemniaki, groszek, lub ryż zamiast pszenicy. Niemniej ważne są starannie dobrane dodatki: grzyby shiitake, specjalnie skomponowane mieszanki ziół, czy olej z łososia. Karmy Fitmin Purity dla kota to proste kompozycje mięsa i najlepszych dodatków. Bo to, co naturalne, nie potrzebuje poprawy. Proste jedzenie wykorzystujące jednak to, co daje natura. By kocia natura mogła rozkwitnąć.

Nasze ulubione produkty
FITMIN PURITY dla psa

Nasze ulubione produkty
FITMIN PURITY dla kota

KARMY DLA WYMAGAJĄCYCH

Gdy nie ma miejsca na kompromisy i w grę wchodzi wyłącznie karma dla psa super premium, Fitmin proponuje kompozycje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Nieważne, w jakim wieku jest Twój pupil, jakiej jest wielkości i czy jest czynnyms portowcem. Fitmin opracował wyjątkowy program żywieniowy dostosowany do potrzeb Twojego psa. Bez pszenicy, sztucznych dodatków, GMO i zapychaczy. Każdy składnik karmy został użyty, by dbać o jego zdrowie.

Twój pupil zasługuje na wszystko, co najlepsze, dlatego karmy Fitmin Program są testowane we własnej hodowli FCI. Border collie z hodowli Fitmin to czempioni, sportowcy i psi terapeuci. Ich osiągnięcia są żywym dowodem na to, że Fitmin Program to karmy, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie oczekiwania wobec sposobu żywienia są naprawdę wysokie. Twój pies nie musi być czempionem ani zdobywać medali na prestiżowych zawodach. Po prostu jest przy Tobie i to wystarczający powód, byś zdecydował, że zawsze dostanie to, co najlepsze.

Nasze ulubione produkty
FITMIN PROGRAM dla psa

STREFA ZESTAWÓW FITMIN

pixelpixel