poidła dla psa

( ilość produktów: 3 )

Poidła dla psa

Poidło dla psa na spacer

Woda to podstawa dla wszystkich istot żywych. Bez niej nie jesteśmy w stanie przetrwać. Są chwile, kiedy zarówno Ty, jak i Twój pies potrzebujecie jej znacznie więcej, niż zazwyczaj. Lato to ciężki czas dla zwierząt. Upał męczy, nie pozwala odpocząć, wystawia nas na próbę. Kiedy temperatury gwałtownie rosną, Twój pies potrzebuje o wiele więcej wody niż zazwyczaj. Miska z wodą nie wystarcza, woda musi być wszędzie tam, gdzie Twój pies - także na spacerze, treningu, czy w podróży.

Poidło dla psa to ulga dla każdego opiekuna i jego psa. To najwygodniejszy sposób, by podać ulubieńcowi wodę do picia. Nie musisz nosić ze sobą miski, nawet tej składanej. Większość poideł dla psa opiera się na połączeniu butelki z przyczepionym naczyniem, które umożliwia psu zaspokojenie pragnienia. To łatwe, szybkie i skuteczne rozwiązanie, które jednocześnie zmniejsza bagaż, który trzeba nosić ze sobą przy okazji każdego spaceru. Pojemność tego typu poideł jest różna, od małych objętości (np. 250 ml) dla małego pieska do nawet 700 ml dla większych psów. Modele różnią się między sobą szczegółami konstrukcyjnymi, ale tak naprawdę każdy rodzaj poidła będzie bardziej praktyczny na spacerze niż zabieranie ze sobą miski na wodę, czy pojenia pupila wodą wprost z ręki. Polecamy szczególnie poidła dla psów marki trixie - znanego producenta akcesoriów dla zwierząt.

Turystyczne poidła dla psa wykonane są najczęściej z tworzywa sztucznego. Materiał ten jest często wykorzystywany w przypadku produktów podróżnych. Lekkie akcesoria możesz zabrać ze sobą zawsze, nie martwiąc się, czy udźwigniesz dodatkowe sprzęty. Podczas zwykłego spaceru nie ma to aż takiego znaczenia, lecz kiedy chcesz napoić psa podczas postoju w podróży - takie detale zaczynają mieć znaczenie. Są takie dni, kiedy każdy dodatkowy gram się liczy, prawda?

Poidła dla psa w formie butelki, to coś, co zmieni na zawsze wasze spacery. Pamiętaj, że w upalne dni wychodzenie na spacer z psem bez wody grozi zasłabnięciem. Na wszelki wypadek warto mieć zawsze pod ręką wodę nie tylko dla psa, ale też dla samego siebie. Upały są niebezpieczne dla nas wszystkich. To dni, kiedy warto zadbać o siebie i o tych, którzy są dla nas ważni.

Jak jeszcze możesz dbać o psa podczas upałów?

Poidło dla psa to nie jedyny sposób, by zadbać o swojego pupila. Jeżeli to tylko możliwe, nie wychodź z ulubieńcem na spacer podczas najsilniejszych upałów. Wysokie temperatury są męczące dla każdego psa niezależnie od rasy, jednak szczególnej uwagi mogą potrzebować psy ras brachycefalicznych: mopsy, buldogi francuskie, czy boksery. Najlepszą porą na pierwszy spacer jest wczesny poranek, zanim zacznie robić się gorąco. Dłuższy spacer najlepiej przełożyć na późny wieczór, a po południu najlepiej wyjść z psem jedynie, by załatwić potrzeby fizjologiczne.

Jeżeli pupil na co dzień je karmę suchą, możesz na czas największego ukropu zaproponować karmę mokrą - w ten sposób dodatkowo zadbasz o nawodnienie pupila. Przydadzą się także odpowiednie akcesoria, przede wszystkim maty chłodzące, które latem są wręcz niezastąpione.

Automatyczne poidło dla psa

Automatyczne poidła dla psa mają zupełnie inne zastosowanie niż poidła turystyczne. Poidła automatyczne, znane też jako fontanny dla psa i kota, sprawiają, że woda, którą pije ulubieniec, zawsze będzie krystalicznie czysta. Woda w poidle automatycznym jest stale filtrowana, dzięki czemu masz pewność, że pupil na pewno nie będzie pił zanieczyszczonej wody. Filtry poidła sprawiają też, że ogólna jakość wody staje się lepsza. Nawet zwykła "kranówka" będzie smakować lepiej. Ślina, okruszki karmy, czy sierść nie będą zanieczyszczać wody, tak, jak ma to miejsce w przypadku zwykłej miski. Wszelkie zanieczyszczenia zostają przefiltrowane. Ma to szczególne znaczenie właśnie w upały, kiedy gorąca temperatura sprawia, że bakterie namnażają się w błyskawicznym tempie. Nawet, kiedy zostawisz pupila na cały dzień w domu, będziesz mieć pewność, że Twój skarb miał zapewnioną krystalicznie czystą wodę do picia. Jej jakość można porównać do butelek na wodę z wkładem filtrującym, z których sami korzystamy. Zwykła miska dla psa spełnia swoją funkcję, ale jeżeli chcesz dać pupilowi wszystko, co najlepsze, automatyczne poidło dla psa będzie dokładnie tym, czego Twój pupil potrzebuje. Nieskazitelnie czysta woda w każdej chwili? Tak, Twój pupil na to zasługuje.

Nie bez znaczenia jest też aspekt behawioralny poideł tego typu. Fontanny zachęcają pupila do picia, dbając o jego odpowiednie nawodnienie. Spokojny, jednostajny, ale też dość cichy i nienarzucający się szum wody uspokaja nie tylko zwierzaka, ale też nas, ludzi. Pojemność poideł automatycznych zaczyna się od niespełna litra do nawet trzech litrów - to rozwiązanie sprawdzi się więc nie tylko w przypadku małych psów. Nasz sklep oferuje poidła dla psa marki Catit i Trixie. Dostępne modele sprawdzają się równie dobrze zarówno w przypadku psów, jak i kotów.

Z punktu widzenia psa estetyka poidła nie jest najważniejsza... jednak nie da się ukryć, że fontanny automatyczne dla psa są bardzo stylowe i świetnie będą prezentować się w każdym mieszkaniu. Modele, które łączą ze sobą wysokiej jakości tworzywo w wykończeniem ze stali nierdzewnej, czy ceramiczne - doskonale udowadniają, że akcesoria dla zwierząt mogą doskonale podkreślać wystrój mieszkania. Kolor poidła jest w przypadku większości modeli raczej neutralny, będzie więc pasował do każdego wnętrza. Ceny poideł automatycznych dla psów są różne. Choć nie da się ukryć, że są one znacząco wyższe niż w przypadku zwykłej miski - uczciwie warto przyznać, że poidło automatyczne jest czymś więcej niż zwyczajną miską na wodę.

Automatyczne poidło dla psa to najlepszy sposób, by zadbać o odpowiednie nawodnienie pupila.

 

 

 

 

 

 

pixelpixel